Uitslagen Jeugd-, Vrijgezellen-, Echtparen- en Mixkoppelwedstrijden 2011

Op zaterdag 12 en zondag 13 november jl. werd  door  ďDe GrensschuttersĒ de jaarlijkse Jeugd-,Vrijgezellen- Echtparen- en Mixkoppelwedstrijden georganiseerd.

Uitslag jeugdwedstrijd 12 november 2011 

 

Naam

Vereniging

Plaats

Pnt.

lb

A-KL

 

 

 

 

 

 

1

Kevin Beaumont

De Ster

Pey-Echt

213

 

 

2

Luc Hansen

De Grensschutters

Haler-Uffelse

206

 

 

3

Tom Wolfs

De Zwarte Roos

Slek-Echt

202

8

 

4

Frank Driessen

De Vriendenkring

Leveroy

202

6

 

5

Jelle Doeland

Soranus

Boukoul

197

 

 

6

Perry Roubroeks

Onze Vrije Uren

Heythuysen

188

 

 

7

Luc Dierx

Soranus

Boukoul

180

 

 

8

Chantal Schrijnewerkers

Soranus

Boukoul

168

 

 

9

Koen Rietjens

De Grensschutters

Haler-Uffelse

163

 

 

10

Mitch Albertz

Soranus

Boukoul

141

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B-KL.

 

 

 

 

 

 

1

Steve Wijler

Wilhelmina

Horn

212

 

 

2

Amy Verhijden

De Zonnebloem

Heel

211

 

 

3

Sandra Wolfs

De Zwarte Roos

Slek-Echt

205

 

 

4

Rick Teeuwen

Vriendschap en Strijd

Neer

178

 

 

5

Luke Nijssen

Heideroosje

Heibloem

175

 

 

6

Lian Sanders

Soranus

Boukoul

170

 

 

7

Joris Wolters

Wilhelmina

Horn

161

 

 

8

Donny Banziger

O.N.A.

Posterholt

157

 

 

9

Romy Boumans

De Zwarte Roos

Slek-Echt

155

 

 

10

Mark Heijnen

De Vriendenkring

Leveroy

146

 

 

11

Dion Vrinzen

Wilhelmina

Horn

145

5

 

12

Jordy Janssen

O.N.A.

Posterholt

145

3

 

13

Shelly Jeurissen

De Ster

Pey-Echt

144

 

 

14

Erik Heijckers

Roos in Bloei

Roggel

135

 

 

15

Mark Donnars

O.N.A.

Posterholt

129

 

 

16

Tim Vroomans

De Ster

Pey-Echt

128

 

 

17

Sid Skrabanja

Roos in Bloei

Roggel

105

 

 

18

Jessica Wetzels

De Ster

Pey-Echt

101

 

 

19

Cynthia Schmitz

de Zonnebloem

Heel

81

3

4

20

Iwan Bongaerts

De Ster

Pey-Echt

81

3

m

21

Luuk Leblanc

Roos in Bloei

Roggel

76

 

 

22

Rob van Nispen

Roos in Bloei

Roggel

71

 

 

C-KL.

 

 

 

 

 

 

1

Michael Simons

Heideroosje

Heibloem

218

 

 

2

Michelle Eberson

De Zwarte Roos

Slek-Echt

192

 

 

3

Shirley Schmitz

O.N.A.

Posterholt

190

 

 

4

Kai van der Ven

De Zwarte Roos

Slek-Echt

186

 

 

5

Nadja Wolters

O.N.A.

Posterholt

160

 

 

6

Sharon Lendertz

De Ster

Pey-Echt

144

 

 

7

Marlon Swaans

De Ster

Pey-Echt

141

 

 

8

Quin Hendriks

Roos in Bloei

Roggel

138

 

 

9

Thijn van Ool

De Zwarte Roos

Slek-Echt

129

 

 

10

Dianne Graven

De Vriendenkring

Leveroy

102

 

 

11

Jeroen van Nispen

Roos in Bloei

Roggel

98

6

m

12

Milo van der Leeuw

Juist Gericht

Melick

98

m

2

13

Didi van der Leeuw

Juist Gericht

Melick

94

 

 

14

Kyra Theunissen

De Zonnebloem

Heel

84

 

 

15

Jordy v/d Varst

De Ster

Pey-Echt

73

 

 

16

Michat Ketner

De Zwarte Roos

Slek-Echt

63

 

 

17

Gwen Theunissen

De Zonnebloem

Heel

61

 

 

18

Lieke Huider

O.N.A.

Posterholt

44

 

 

19

Peggy Schmitz

O.N.A.

Posterholt

40

 

 

 In 2012 zullen de jeugdwedstrijden gehouden worden op zaterdag 17 november
 

Uitslag vrijgezellenwedstrijd 12 november 2011 

 

Naam

Vereniging

Plaats

Pnt.

Lb

1

Rogier Derckx

Vriendschap en Strijd

Neer

234

 

2

Jack Lendertz

De Ster

Pey-Echt

233

 

3

Johan Deckers

De Grensschutters

Haler-Uffelse

226

 

4

Cor Kessels

O.V.U.

Heythuysen

215

 

5

Peter Lendertz

De Ster

Pey-Echt

214

 

6

John Burhenne

Vriendschap en Strijd

Neer

212

10

7

J. Op 't Veld

De Roerboog

St. OdiliŽnberg

212

8

8

Dieter Hansen

Vriendschap en Strijd

Neer

211

 

9

Sandra Hansen

De Grensschutters

Haler-Uffelse

206

 

10

Ruud  Geelen

De Ster

Pey-Echt

199

 

11

Leo Vergoossen

De Ster

Pey-Echt

195

 

12

Harry Moonen

Heideroosje

Heibloem

193

 

13

Jos Verwielen

De Grensschutters

Haler-Uffelse

189

 

14

Roy Houben

Ons Genoegen

Beegden

186

 

15

Remco Lumens

Ons Genoegen

Beegden

181

 

16

Anneleen Heijnen

De Vriendenkring

Leveroy

180

 

17

Lei Brouns

De Grensschutters

Haler-Uffelse

179

 

18

Tjeu van Rijt

 

Roggel

173

 

19

Jac Brouns

De Grensschutters

Haler-Uffelse

170

 

20

Frits Puts

Ons Genoegen

Beegden

159

 

21

Anja Schaefer

Ons Genoegen

Beegden

117

 

22

S. Knoops

De Roerboog

St. OdiliŽnberg

116

 

23

K. Hart

De Roerboog

St. OdiliŽnberg

102

 

 In 2012 zullen de vrijgezellenwedstrijden gehouden worden op zaterdag 17 november

Uitslag echtparenwedstrijd 13 november 2011 

 

 

Naam

Vereniging

Plaats

Tot

H

D

lb

1

Echtpaar

Puts

Vriendschap en Strijd

Neer

449

222

227

 

2

Echtpaar

Walschot

De Zonnebloem

Heel

444

221

223

 

3

Echtpaar

Eberson

De Zwarte Roos

Slek-Echt

429

219

210

 

4

Echtpaar

van der Leeuw

Juist Gericht

Melick

422

225

197

 

5

Echtpaar

Boumans

De Zwarte Roos

Slek-Echt

418

221

197

 

6

Echtpaar

Backes

De Snelle Pijl

Vlodrop

415

222

193

16

7

Echtpaar

Burhenne

Vriendschap en Strijd

Neer

415

212

203

14

8

Echtpaar

Voss

De Snelle Pijl

Vlodrop

413

222

191

 

9

Echtpaar

Starreveld

De Zwarte Roos

Slek-Echt

401

225

176

 

10

Echtpaar

Paulssen

De Zwarte Roos

Slek-Echt

399

202

197

 

11

Echtpaar

Sijbers

Heideroosje

Heibloem

398

222

176

 

12

Echtpaar

Brouwer

De Ster

Pey-Echt

393

221

172

 

13

Echtpaar

Heijnen

Rozenjacht

Nunhem

391

207

184

 

14

Echtpaar

Korsten

Heideroosje

Heibloem

379

212

167

 

15

Echtpaar

Sanders

Soranus

Boukoul

361

216

145

 

16

Echtpaar

Thissen

Onze Vrije Uren

Heythuysen

353

191

162

 

17

Echtpaar

Bongaerts

De Ster

Pey-Echt

338

218

120

 

18

Echtpaar

Beckers

Onze Vrije Uren

Heythuysen

336

136

200

 

19

Echtpaar

Braat

De Zwarte Roos

Slek-Echt

291

117

174

 

Hoogste dame: Annemarie Puts            Vriendschap en Strijd    Neer              227
Hoogste heer:   Paul van der Leeuw      Juist Gericht                 Melick             225 (9) 

Uitslag mixkoppelwedstrijd 13 november 2011 

 

 

Naam

 

Vereniging

Plaats

Tot

H

D

lb

1

Koppel

Peeters

Tinger

De Boschjagers

Herkenbosch

447

231

216

 

2

Koppel

Gielen

Schulpen

De Ster

Pey-Echt

443

219

224

 

3

Koppel

Deckers

Haupts

De Grensschutters

Haler-Uffelse

438

229

209

 

4

Koppel

Brouns

Hendrikx

De Grensschutters

Haler-Uffelse

433

219

214

17

5

Koppel

Wolters

Bremmers

De Grensschutters

Haler-Uffelse

433

227

206

13

6

Koppel

Lendertz

Renet

De Ster

Pey-Echt

431

213

218

 

7

Koppel

Timmermans

Ramaekers

De Zwarte Roos

Slek-Echt

429

224

205

 

8

Koppel

Hansen

Hansen

De Grensschutters

Haler-Uffelse

427

212

215

 

9

Koppel

Schmits

Perť

De Snelle Pijl

Vlodrop

415

208

207

 

10

Koppel

Maassen

v/d Varst

De Ster

Pey-Echt

410

207

203

 

11

Koppel

Puts

Puts

Heideroosje

Heibloem

394

200

194

 

12

Koppel

Hotterbeekx

Snackers

De Zwarte Roos

Slek-Echt

392

218

174

 

13

Koppel

Brouns

Rietjens

De Grensschutters

Haler-Uffelse

390

182

208

 

14

Koppel

Sijbers

Crins

Heideroosje

Heibloem

360

211

149

 

 Hoogste dame: Lisette Schulpen            De Ster                  Pey-Echt          224
 Hoogste heer:   Xander Peeters             De Boschjagers       Herkenbosch    231 

In 2012 zullen de echtparen- en mixkoppelwedstrijden gehouden worden op zondag 18 november

Via deze link kunt U de uitslagen ook downloaden als PDF-document.

  << terug